Згідно розпоряджень, які підписав 9 грудня голова Черкаської ОДА Роман Боднар, відсьогодні, 10 грудня, заступники Борис Лебедцов та Віктор Карпенко звільнені. Це в коментарі “Дзвін.media” підтвердила прес-секретар голови ОДА Олена Шаповал.

Нагадаємо, на своїй першій прес-конференції Роман Боднар заявляв, що дає заступникам, призначеним ще за його попередника, випробувальний термін, протягом якого визначиться, чи працюватиме з цими людьми надалі, я якщо матиме до них претензії – то одразу звільнить.

“З приводу претензій, за які ви запитали: голова ОДА Роман Боднар на сьогодні формує команду. На його думку, на ці посади претендують ще більш досвідчені люди. Щодо кількості заступників: згідно штатного розпису є можливість призначити 5 осіб”, – повідомила Шаповал.

Вона також зазначила, що призначення нових заступників ще не відбулося, тож цей факт в ОДА прокоментують та представлять команду одразу після призначення.

Додамо, що першим заступником голови ОДА може стати В’ячеслав Швець з Чернівецької області, він розмістив на сайті НАЗК свою декларацію. Джерелом доходу В’ячеслава Швеця у 2018 році вказана робота на фабриці вікон “Люкс”.

Перед цим ми писали ще за одного кандидата на посаду заступника голови ОДА, мова йде про Юрія Безщасного, який працював заступником начальника Управління спецрозслідування ГПУ. Юрій Безщасний має смілянську реєстрацію.