“З моїм приходом настрій і плани в місцевих еліт зіпсувалися”, – так окреслив реакцію впливових черкащан на своє призначення новий голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко. Втім, він би не хотів, щоб із його призначенням “хтось тремтів”.

“Мені було б більш комфортно, якби мене зустрічали з посмішкою і розумінням, а мої меседжі сприймались серйозно, щоб мені не доводилось в якийсь спосіб доводити, що тремтіти було б не зайвим. Напевне, представники колишньої влади визнають, що за все, що відбувалось у попередній час, вони також відповідають, бо довели область до того стану, який ми маємо зараз. Не хотів би називати прізвища, бо це мені не допоможе виправляти ситуацію. Але виникає дуже багато запитань, наприклад, стосовно того, чому так розподілявся бюджет, чому так проводились тендери. В мене немає такого словникового запасу, щоб описать свої думки з приводу цього”, – зазначив Ігор Шевченко.

Голова ОДА також додав, що йому соромно за те, як відбувалось його представлення.

“Мені було соромно за те, як поводились деякі представники громади на зустрічі із президентом Зеленським. Зокрема, за наших смілянських колег, за деяких депутатів. Це було не через ставлення до мене, бо я ще тут не зробив нічого доброго, і не зробив нічого злого, щоб до мене було якесь ставлення. Але я б хотів, щоб ми всі тут працювали над однією задачею: і правоохоронні органи, і влада. Просто в кожного в цьому загальному руслі мають бути свої завдання. А так не може бути, щоб ми тут – влада, поліція, СБУ – перетягували ковдру кожен на себе. Бо для чого тоді йти на цю посаду, що просто пересидіть?” – пояснив своє рішення очолити ОДА Шевченко.

“Якщо я себе дискредитую і буду дискредитувати певними особами, то, можливо, мене звільнять і я повернуся до бізнесу та родини”, – додав він.

Ігор Шевченко також зауважив, що не є членом партії “Слуга народу”. Пояснює це тим, що на його посаді краще бути позапартійним. До того ж поки що в області партія лише розбудовується, обласного і районних очільників в ній поки що немає.

“Я є представником президента в області, бо не може Зеленський бути одночасно у всіх областях. За певних обставин я хотів би бути і в його партії”, – зазначив Шевченко. Також він додав, що двічі зустрічався з новообраними черкаськими нардепами, які є “молодими і недосвідченими”, однак такими, хто усвідомлює, які складні завдання перед ними всіма стоять.