У місті Кам’янка Черкаської області місцева церковна громада вирішила перейти із церкви московського патріархату до Православної церкви України. Про це повідомляє Укрінформ.

Громада Миколаївської церкви в Кам’янці Черкаської області 24 серпня провела збори й одноголосно вирішила перейти з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.

“Зібралося 125 парафіян. Обрали голову, секретаріат і лічильну комісію. За перехід від УПЦ МП до лав ПЦУ проголосували одноголосно. Тепер подаватимуть документи на реєстрацію в Черкаси. Священника московського патріархату на зборах не було — він їх проігнорував”, — розповів кореспондентові агентства редактор місцевої газети “Трудова слава” Віталій Іванченко.

Кам’янка — колишній райцентр Черкаської області. В місті є три православні церкви. Дві належать ПЦУ, а Миколаївська церква — УПЦ московського патріархату.

Місто — визначний туристичний центр Черкащини. Тут відкрито пам’ятники героям Холодного Яру, функціонував музей Пушкіна та Чайковського, зберігся грот декабристів.