Спільними зусиллями управління ЖКГ та екології з залученням техніки комунальних підприємств «Місто» та «Управління ВКГ» було здійснено прибирання стихійного сміттєзвалища. Воно було розташовано навпроти знака Канів при в’їзді на територію Бобрицької ОТГ. Інформують у пресслужбі міської ради.

Виявити це сміттєзвалище допомогли небайдужі активісти. Саме вони встановили відеокамеру і задокументували кадри, які потім виклали у соціальних мережах.

18 вересня ц.р. на територію сміттєзвалища прибули працівники управління ЖКГ та екології,  які в супроводі декількох одиниць техніки КП «Місто» та «Управління ВКГ» здійснили прибирання сміття. Окрім цього було перекрито заїзд до сміттєвалища, щоб попередити виникнення подібної екологічної проблеми в майбутньому.

– Сподіваємося, що в подальшому тут буде чисто, а громадяни будуть свідоміше ставитися до вивезення сміття, – зазначила очільниця управління ЖКГ та екології Тетяна Стадник.

Прокоментував ситуацію і начальник відділу екології та муніципального контролю Олександр Бронюк, який зазначив, що людина, яка створила сміттєзвалище, може притягуватися до адміністративної відповідальності. А робота відділу екології та муніципального контролю спрямована на виявлення, документування, опис таких «знахідок» і спрямування комунальних служб для їх ліквідації.

Нагадуємо, у липні ц.р. було ліквідовано ще одне сміттєзвалище, розташоване на території ОК «Садівниче товариство воїнів АТО»,

З огляду на ситуацію, одним  з першочергових завдань місцевої влади є виховання свідомих громадян, які піклуються про екологію рідного міста та усвідомлюють свою відповідальність в його збереженні. І першим кроком в цьому напрямку є популяризація сортування сміття на теренах Канівської громади.