В ніч з неділі на понеділок було пошкоджено світловий фонтан в центрі міста. І не просто випадково пошкоджено, а умисно обірвано гірлянди та розламано блок управління ілюмінацією. Повідомили у спільноті “Підслухано Канів” у соцмережі.

“І справа не тільки в тому, що цей фонтан був зроблений для мешканців, для прикраси міста та за рахунок громади цього міста. Справа в тому, що коли хтось з неадекватів таке творить, громада не може цьому завадить! Шановні, не будьте байдужими, коли бачите акти вандалізму, викликайте поліцію!” звертаються канівці до небайдужих.


КОМЕНТАРІ