В Каневі закриваються заклади громадського харчування – кафе, ресторани, кав’ярні тощо. Дозволяється працювати лише тим, хто забезпечує адресну доставку. Такі обмежувальні заходи запроваджуються у зв’язку з тим, що Канів потрапив до «червоної» карантинної зони. Нові обмежувальні заходи вступають в дію з 14 вересня ц.р. Перегляд зонування по Україні відбудеться Урядом через два тижні.

На два тижні зачиняються спортивні та тренажерні заклади. Заборонено діяльність атракціонів в місті.

Посилюються протиепідемічні обмеження в закладах торгівлі.

Припиняється торгівля на території, що навколо ринку. На самому ж міському ринку буде контролюватися дотримання протиепідемічних заходів, зокрема, масочний режим, температурний скринінг на вході тощо.

Релігійним установам, що розташовані на території міста, дозволяється проводити служби лише на відкритому повітрі.

Карантин вводиться і в медичних установах Канева. Відтак, призупиняються проведення планових госпіталізацій та оперативних втручань та профоглядів. Також медики закликають громадян у разі фіксації підвищення температури тіла не йти безпосередньо в поліклініку, а звернутися до свого сімейного лікаря за телефоном або на «гарячу» лінію.

У відділах та установах виконавчого комітету Канівської міської ради  вводиться обмежений прийом громадян або відвідування за попереднім записом.

Нагадаємо, за останні два тижні в Каневі захворіло 50 осіб. Стрімкий зріст кількості хворих спровокував зарахування міста до «червоної» карантинної зони. Відтак, у Каневі на два тижні закриваються заклади освіти, призупиняється рух громадського транспорту, скасовуються всі масові заходи тощо.