Невідомі вкрали дерева, висаджені у новому парку біля озера Лимарка в Каневі. Про це на сторінці у Фейсбуці повідомив громадський активіст Володимир Коржов.

таким має бути сквер згідно із проектом
“На протязі останніх років облаштовували сквер на березі озера Лимарка. Викорчовували старі дерева, рівняли землю, створювали доріжки, робили освітлення, встановлювали лавки, садили дерева, кущі…. Почали чистити озеро, прибирати очерет… Все йде по плану. Всі дерева, які садили разом, були подаровані різними людьми й організаціями… Серед реліктових дерев було подаровано п’ять китайських секвой, які ростуть тисячі років. Три секвої прижились в сквері, були огорожені, щоб ніхто не зламав та не скосив… Ми раділи, що в сквері будуть такі чудові дерева. Але сьогодні всі секвої хтось нахабно викопав. Хто це зробив і навіщо ми не знаємо. Може хтось знає або бачив хто це зробив, прошу повідомити.” – зазначив Коржов.

КОМЕНТАРІ