У Катеринопільській громаді на Черкащині повідомили, що з серпня проводитимуть відеозйомку роботи місцевої ради. Про це говорили на засіданні, що провела секретар селищної ради Наталія Цехмістренко, з керівниками підприємств, закладів та установ комунальної власності, виконавчих органів селищної ради та структурних підрозділів апарату. Пише видання «Вісті Черкащини».

Чиновниця наголосила, що, згідно з новими вимогами закону «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування, після 14 серпня запроваджується відеофіксація пленарних засідань Катеринопільської селищної ради і її постійних комісій, та поінформувала про виконання відповідних організаційних робіт.

Цікаво, що у Ватутінській міській раді така практика впроваджена давно, щобільше переглянути сесії Ватутінської міськради можна і через YuoTube. «Це дає нам змогу перевірити роботу наших депутатів, подивитись, чиї інтереси вони відстоюють, які рішення приймають. Я вважаю, так і повинно бути. Бо в багатьох радах користуються тим, що чимало соціально активних мешканців не можуть відвідувати сесії через зайнятість, роботу, віддаленість, і тому діяльність місцевої влади та народних обранців залишається поза контролем громадськості», – зауважує пані Валентина з Ватутіного.