Вчора у селі Красенівка, що на Чорнобаївщині відзначили 147-му річницю з дня народження відомого українського богатиря Івана Піддубного. Саме тут 8 жовтня 1871 року народився шестиразовий чемпіон світу з боротьби, людина- легенда, чемпіон чемпіонів, який став уособленням звитяги і незборимого національного духу.

До участі у заході долучилися посадовці району, представники бізнесу, настоятель Церкви Пресвятої Богородиці отець Олександр, жителі села та учнівська молодь.

Понад дві тисячі спортивних поєдинків провів Іван Піддубний. І виграв їх абсолютну більшість. Сорок років він провів на борцівському килимі і пішов з нього непереможним. Ім’я славного чемпіона багато років гриміло на спортивних аренах країн і континентів. Йому аплодували глядачі Франції і Німеччини, Англії і Америки, Італії і країн Північної Африки. Йому судилося вічно жити в пам’яті багатьох поколінь, стати гідним прикладом для наслідування.

blank

– Нашого земляка називали «королем борцівського килима», «чемпіоном чемпіонів», «Іван непереможний». Визнані усім світом титули свідчать про гучну славу, яка супроводжувала спортивну кар’єру простого сільського хлопця, обдарованого могутньою фізичною силою. Він був борцем не тільки на спортивному ринзі, а й у житті. Великим борцем за правду і справедливість. – зазначив голова райдержадміністрації Сергій Джоболда.

Зі свого боку Петро Душейко висловив сподівання, що святкування 180 річниці з дня народження уславленого борця, яку ми відзначатимемо у 2021 році, відбудеться на державному рівні. Адже українця Івана Піддубного знають в усьому світі і ми маємо цим пишатися та наслідувати його приклад.

blank

Присутні вшанували пам’ять видатного земляка покладанням квітів до пам’ятника І.М.Піддубному.

За інформацією Чорнобаївської райдержадміністрації