Сьогодні зранку кілька десятків активістів із Мошен знову перекривали рух автотранспорту у центрі села, протестуючи проти занадто повільного ремонту дороги Черкаси – Канів.

blank

 

Нагадаємо, що це вже не перша акція по блокування автошляху мошенцями, які вимагають відремонтувати «убиту» частину траси у їхньому селі. Раніше обласні та районні владці обіцяли людям, що у найкоротші терміни облавтодор виконає ремонтні роботи, а потім виявилося, що гроші на ремонт «зависли» у Кабінеті Міністрів…

blank

Нині ремонт розпочався, але просувається черепашачими темпами. Тому люди знову вирішили нагадати владі про її обіцянки та вийшли на блокування автотраси вздовж пішохідного переходу в центрі села. Оскільки водії почали об’їжджати імпровізований блок-пост сусідніми вуличками, то мошенці перенесли його на міст при в’їзді в село, таким чином повністю перекривши рух автотранспорту. Утворився затор в обидва боки дороги на кілька сотень метрів.

blank

Правда, поліція намагається “проштовхувати” через пікет по кілька автівок, адже на вулиці спека, а заблокованими виявились навіть люди з малесенькими дітьми.

blank

До речі, у цьому заторі опинилася і ремонтна техніка, яка рухалася в Мошни зі сторони Черкас.

blank blank

У самому ж селі ремонтні роботи на трасі також призупинилися.

blank

Цього разу, на відміну від попередніх блокувань, ніхто із представників влади до людей не виїхав і не спілкувався.

blank

Чим завершиться сьогоднішня акція спрогнозувати важко, адже активісти обіцяють стояти на блок-посту до переможного ремонту дороги. А коли це станеться – одному облавтодору відомо…

Микола Бабич