У Канівському музеї Тараса Шевченка з’явилася 134-та версія “Заповіту”, написана шрифтом Брайля. Про це повідомляє “Вікка”.

Автор проекту, дизайнер Дмитро Ліховий використав його на “Visual Communications Professium”, щоб привернути увагу до проблем людей з вадами зору. Для цього він розробив таблички зі шрифтом Брайля, які описують всі музейні експонати та дають можливість прочитати вірші Кобзаря на дотик.

Дмитро говорить, що проблеми людей, котрі не бачать, самі по собі “невидимі”. Ніхто не знає про існування проблеми, адже люди з вадами зору переважно сидять вдома, бо світ не пристосований до їхніх потреб.

“Наше завдання зробити світ гостинним і зрозумілим для цих людей. Але найголовніше — ті, хто не можуть бачити, нарешті відчують, що тут про них думають і піклуються”, − повідомив у коментарі Дмитро Ліховий.

Світогляд. Випускний проєкт VC Professium

У Канівському музеї Тараса Шевченка з'явилася 134-та версія «Заповіту» — написана шрифтом Брайля. Дмитрий Лиховой використав свій випускний проєкт на Visual Communications Professium, щоб привернути увагу до проблем людей з вадами зору. Для цього він розробив таблички зі шрифтом Брайля, які описують всі музейні експонати та дають можливість прочитати вірші Кобзаря на дотик. Діма говорить, що проблеми людей, що не бачать, самі по собі невидимі. Ніхто не знає про існування проблеми, адже люди з вадами зору переважно сидять вдома, бо світ не пристосований до їхніх потреб. «Наше завдання зробити світ гостинним і зрозумілим для цих людей. Але найголовніше — ті, хто не можуть бачити, нарешті відчують, що тут про них думають і піклуються». Найкращий спосіб підтримати проект — зробити його видимим. Поширюйте відео «Світогляд», щоб інші теж могли бачити.

Geplaatst door Projector op Maandag 16 september 2019