Найголовніша цінність нашого Товариства – це працівники, їх здоров’я, комфорт та безпечні умови праці. В період світової пандемії в ПАТ «Черкасиобленерго» вживаються всі доступні заходи для попередження розповсюдження та боротьби з вірусом COVID – 19. Так, всі працівники підприємства забезпечені індивідуальними засобами захисту, приміщення підрозділів компанії облаштовані санітайзерами, збільшено кількість санітарних профілактичних заходів – прибирань, дезинфекцій.

Нині, найефективнішим методом боротьби з вірусом COVID – 19, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, є колективна імунізація. Відповідно, у ПАТ «Черкасиобленерго», проведено безкоштовне добровільне щеплення працівників вакциною Pfizer-BioNTech, що дозволить в разі хвороби перенести її в легкій формі. Для зручності колективів Товариства, щеплення проводили мобільні бригади медиків які виїжджали в усі відокремлені структурні підрозділи підприємства. Імунізація черкаських енергетиків відбулася за сприяння заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Лариси Миколаївни Кошової. Відтак усі без винятку щеплені працівники отримали паспорти вакцинації.

За словами директора з охорони праці та пожежної безпеки Анатолія Гончаренка, подібні щеплення набагато знизять ризик захворюваності, а відтак працівники зможуть ефективно працювати у звичному режимі.

– Захиститися від COVID-19 та штаму можна лише за допомогою вакцинації. Саме імунізація дозволяє нам бути певними, що перенести хворобу ми зможемо не в тяжкій формі. А найголовніше – ми зберігаємо власне життя та здоров’я, – зазначив директор з охорони праці та пожежної безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» Анатолій Гончаренко.