У поліції повідомляють, що дівчата, які вчора в Умані вжили таблетки та отримали отруєння, зробили це через проблеми з близькими людьми. Інцидент не пов’язують з інтернет-іграми та челенджами. Про це в коментарі виданню Zmi.ck.ua повідомила речниця ГУНП у Черкаській області Зоя Вовк.

Відомості, які поліція вчора отримала, внесли до Єдиного обліку. Правоохоронці почали перевіряти різні версії, у тому числі й ті, що пов’язані з інтернет-іграми, однак після перевірок соцмереж дівчат ці версії були відкинуті.

“З’ясувались обставини, що 14-річні дівчата, а це як раз складний вік для підлітків, мають проблеми з близькими. Як вони пояснили, не знаходять порозуміння. В однієї дівчини також була сварка з коханим. Це і підштовхнуло дівчат до таких дій. Вони хотіли привернути увагу близьких”,  – зазначила Зоя Вовк.

Вона також повідомила, що наразі життю та здоров’ю загрози немає. Дівчата перебувають у стабільному стані. Зараз із ними проводять виховну роботу, говорять психологи.

Ситуація на контролі у керівницвтва Уманської поліції. На сьогодні організовано ряд заходів, які допоможуть попередити подібні випадки – виховні уроки в школах, роз’яснення дітям, що це не вихід із складної ситуація. Також заплановано ряд перевірок по аптеках у в місті Умані, щоб надалі такі випадки не виникали.