28 вересня 2017 року у Черкасах застрелили депутата Черкаської міської ради Михайло Бінусов. Наступного дня було відкрите кримінальне провадження за фактом умисного убивства. Від початку розслідуванням займалася черкаська поліція, далі справу передали Генпрокуратурі, після чого остання спрямувала її на головне слідче управління Нацполіції.

Сайт 18000 звернувся із офіційними запитами щодо стану розслідування у правоохоронні органи, однак змістовної відповіді не отримав.

У відповідь на наш запит в ГУНП в Черкаській області дали відписку, у якій зазначили, що не уповноважені надавати інформацію без дозволу слідчих. У тому числі відмовилися надавати номер кримінального провадження.

blank

У відповіді від Генпрокуратури нам повідомили очевидно інформацію про те, що розслідування триває і підозри нікому наразі не повідомлені. Окрім того, у відповідь на прохання журналіста таки надали номер кримінального провадження – 12017250000000345.

Ми перевірили відкриті дані, що містяться в реєстрі судових рішень, щодо наявності матеріалів із вказаним номером кримінального провадження.

blank

Останні судові ухвали датовані ще 17 жовтня 2017 року. Згідно з ними, суд задовольнив клопотання слідчих і надав доступ до низки мобільних телефонів, які фіксувалися неподалік місця злочину. Інформація щодо інших ухвал за останні два роки в реєстрі відсутня.

Нагадаємо, 28 вересня після 22-ї години на вулиці Одеській в мікрорайоні Лісовий було виявлено тіло чоловіка з вогнепальними пораненнями. Ним виявився депутат міської ради Михайло Бінусов.