Із року в рік після відлиги у селі Степанки по вулиці Шевченка з’являється “озеро”, розповіла Суспільному місцева жителька Тетяна Бровар. Вода все ближче підступається до осель, тому що талому снігу нікуди стікати.

Двір Тетяни Бровар виходить на озеро. Жінка зауважила, що із року в рік ситуація повторюється: “Ні тротуарів тут, нічого немає. Щоб обійти калюжу ходиш і по багнюці, і по снігу лізеш”.

Але талий сніг так і не стікає, а навпаки підступається ближче до осель, – додала сусідка Надія Павлик: “Калюжа стояла геть до брівки дороги, машини, коли їдуть, заплескуються і потрапляє в гараж, яма мокра, постійно топимо, щоб осушити”.

Зі слів Тетяни Бровар, кілька років тому ситуація загострилася: тоді людям підтопило і будинки, й городи: “І рятувальники два роки тому відкачували воду, бо дійшло до того, що і під ліжками вода була. Аби цьогоріч подібне не повторилося, влада має відреагувати”, – вважає жінка.

Про проблему у сільраді знають. Але вирішити її не можуть. Чому – пояснив голова громади Ігор Чикаленко.

“Ми в дану дорогу своїх коштів вкладати не будемо, тому що в громаді є ще більші ділянки, які підтоплюються і потребують реагування, будемо звертатися до власника дороги. Наразі оце і все, що ми можемо”.

Ігор Чикаленко додав, що вулиця Шевченка – це частина дороги загального користування місцевого значення, тож нею опікується область. А доки ситуація залишається без змін, степанчани збираються укріплювати територію вздовж двору і запасатися гумовими чобітьми.