У Довгенькому на Тальнівщині облагородили автобусну зупинку. ЇЇ відремонтували та побілили родина Білоусів. Тетяна та Анатолій – працівники КП «Тальне-Сервіс». Про це повідомили у комунальному підприємстві, пише видання «Вісті Черкащини».

Допомагає в роботі Анатолію Вікторовичу те, що він будівельник, а тому має навички і самотужки може виконати будь-яку будівельну роботу. А дружина завжди готова допомогти та зробити свою частину роботи. Тож тепер зупинка у Довгенькому має охайний вигляд.

Подружжя Білоусів працюють прибиральниками територій у Корсунці та Довгенькому. Обоє докладають всіх зусиль для того, щоб села були охайними та чистими. Територія значна, а об’єм робіт великий, навіть вдвох охопити такі роботи складно, але Тетяна та Анатолій старанні у своїй справі. Вони звикли все життя працювати разом, добросовісно і відповідально, підтримуючи одне одного. Анатолій Вікторович навіть власний транспорт використовує, адже дістатись до Довгенького з косою чи будь-яким іншим інвентарем важко, а після роботи, коли втомлені ще складніше.

Цього літа Білоуси доклали чимало зусиль, аби підтримувати села у належному вигляді: викошували траву та бур’яни, які цього року росли дуже швидко, прибирали кладовища.