Минулого тижня у Мошурові на Тальнівщині відбувся благодійний захід на підтримку Збройних Сил України. У холі сільського будинку культури зібралося багато жителів. Розповідає видання “Вісті Черкащини“.

На початку дійства присутні виконали Гімн України та вшанували пам’ять всіх полеглих героїв хвилиною мовчання. Після цього виступили артисти Тальнівського будинку культури – народний аматорський колектив «Отамани». Їхні виступи були дуже емоційними та вражаючими. На сцені виступала й місцева артистка, яка зачаровувала своїм голосом людей. Було неймовірно душевно, адже кожна пісня підкреслювала єдність та солідарність з нашими захисниками. Далі пройшов невеличкий ярмарок. Учні Мошурівської школи продавали різні смаколики, фрукти та власноруч виготовлені прикраси.

– Саме у цей складний період для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Сьогодні наш захід пройшов на підтримку ЗСУ, які не жаліючи свого життя, захищають нашу державу від російського агресора, – сказала артистка Ірина Фурса.

Цей захід став справжнім виявом патріотизму та підтримки Збройних Сил України. Він об’єднав людей, надихнув їх на дії та нагадав про важливість військової служби та захисту нашої країни. Такі заходи є важливим інструментом у зміцненні національної єдності та підтримки наших військових.

Під час благодійного заходу вдалось зібрати 14 700 гривень. Зібрану суму перерахували випускнику Мошурівської школи, Прису Миколі Сергійовичу, оскільки він збирає кошти на пікап для військової частини.

– Кожен із нас щиро вірить, що скоро настане той день, коли закінчиться війна і наші Захисники змучені повернуться додому живими. Цей день обов’язково буде! Ми віримо у нашу перемогу! – зауважила присутня на заході.