На сесії Смілянської районної ради виступив голова ГО «Смілянська спілка ветеранів та інвалідів АТО» Сергій Водяний. Він сказав, що зараз Спілка ветеранів нараховує вже 1200 осіб. Атовцям потрібно знайти приміщення під офіс, щоб ветерани могли збиратись і вирішувати свої проблеми. Пише сайт Сміла.UA.

Сергій Водяний з побратимами вже звертався до міської влади з проханням знайти їм приміщення. Але там постійно відмахувались і пропонували то якусь підсобку, то підвал.

Зараз атовці звернулися до районної влади з аналогічним проханням – виділити їм кабінет у районній раді. Проте бажання ветеранів війни не співпало із баченням держслужбовців і представників органів місцевого самоврядування. Вони перебрали всі приміщення і виявилося, що жодного нормального кабінету для атовців немає.

Думки депутатів розділились. Олександр Гончаренко сказав, що візьме це питання під свій контроль і спробує виселити приймальню народних депутатів із першого поверху Будинку рад в інше місце, а там – розмістити атовців. Інші депутати казали, що ветеранам потрібне окреме приміщення, а не держустанова. Можливо, військовим треба буде зібратися вночі, можливо, щось відсвяткувати, тож адмінбудівля їм не підходить. І пропонували їм кабінети колишнього управління сільського господарства. Ця будівля також знаходиться у центрі міста, але вона в аварійному стані.

Все одно напівбайдуже ставлення чиновників і затягування у вирішенні питання атовців образило почуття ветеранів. Хлопці воюють на фронті, віддають свої життя за Україну, а тут, в тилу, для них не можуть знайти кабінет. Сергій Водяний вийшов з наради і залишив сесію дуже незадоволеним.