Інцидент трапився у Смілі близько 23-ї години вечора 18 вересня після святкування Дня міста. За попередньою інформацією, дівчинка переходила дорогу на пішохідному переході, коли її збила автівка. Відеозапис подій, коли на місце вже приїхала поліція, опублікували у місцевій спільноті “Сміла Новини”. Там у коментарях користувачі зазначили, що чоловік, який був за кермом авто, схожий на депутата Смілянської міської ради Олександра Пархоменка.

blank

У коментарі журналістам “Про все” речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги ЧОР” Ірина Назарок розповіла, що “екстренку” на місце аварії не викликали.

В декларації Олександра Пархоменка зазначено, що він став депутатом Смілянської міської ради від партії “За майбутнє”. Марка авто, зазначена в декларації депутата, схожа на автівку з відео.

blank

На відеозаписі видно, що чоловік проходить алкотест.

– Результат “драгера” – 2,21 проміле алкоголю в крові. Норма перевищена в 11 разів, — прокоментував правоохоронець.

На питання, чи погоджується чоловік із показниками, він відповів “Не знаю”. Потім він вирішив пройти тест на вміст алкоголю в організмі у Черкаському обласному наркологічному диспансері.

Також у коментарях з’явилася інформація про те, що чоловік нібито пропонував гроші правоохоронцям.

blank

За попередніми даними, інформація про подію до поліції Черкаської області не надходила.

Журналісти намагалися сконтактувати з чоловіком, щоб той прокоментував подію, однак на телефонні дзвінки він не відповідає.