102 000 грн. штрафу накладено на перевізника за перевезення вантажу понад норми дорогами місцевого значення у місті Сміла. Про це повідомив Олег Лучин, начальник відділу державного нагляду (контролю) у Черкаській області. Про це пише сайт Сміла.UA.

Інспектори ДСБТ у Черкаській області під час рейдової перевірки на дорозі зупинили вантажівки, якими перевозили соняшникове насіння (рух здійснювали по вул. Кармелюка, вул. Б.Хмельницького, вул. Громова м. Сміла).

Під час проходження документального вагового контролю виявилося, що вантажівки пересувалися зі значним перевантаженням. Загальна маса одного ТЗ склала 41,63 тонн при допустимих для доріг місцевого значення 24 тонни (перевищення на 73,46 %), за що передбачений штраф 51 000 грн.

Загальна маса другого ТЗ склала 40,5 тонн при допустимих для доріг місцевого значення 24 тонни (перевищення на 68,75 %), за що теж передбачений штраф 51 000 грн.

Тож вкотре Укртрансбезпека закликає перевізників дотримуватися встановлених габаритно-вагових норм. Це дозволить зберегти дорожню інфраструктуру та уникнути непередбачених видатків.