У Смілі розбирають блок-пости на КП та в районі Загреблі. Проїзд транспорту відновлений. Пише інтернет-видання Сміла.UA.

Після вчорашньої сесії громадські активісти залишились розчаровані рішенням депутатів, обурені пасивністю містян. На допомогу смілянам, щоб стояти на блок-постах і привертати увагу влади, приїхали воїни АТО, підключилась ГО «Авто Євро Сила», жителі Кам’янки… Дуже активно допомагали жителі району, зокрема, села Костянтинівка. А от самих смілян було мало… Більшість відлежувались вдома і тільки коментували ситуацію в соцмережах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Борги перед “Нафтогазом” у Смілі “повісили” на містян, а директор теплопостачального підприємства звільнився

Активісти, які стояли на блок-постах, дуже вдячні смілянським жінкам, які готували вареники, варили борщі і передавали смачні страви. А от чоловіки у Смілі перевелися… Через їхню пасивність шайка злочинців використала наше місто для збагачення і повісила на людей борг. Проте є і позитив. Позитив у тому, що небайдужі сміляни познайомились і об’єднались між собою. Вони готові знову зібратись і вийти на акції протесту при нагальній потребі.

blank

blank