25 січня депутати Смілянської міської ради під час сесії ухвалили рішення про приватизацію виробничо-адміністративної будівлі з надвірними будівлями та господарчими спорудами по вулиці Паторжинського, 3. Відповідне рішення підтримала більшість депутатів. Рішення оприлюднене на сайті місцевої ради, пише сайт 18000.

Рішенням передбачено внесення відповідного об’єкта нерухомості до списку майна, що передається у приватну власність після проведення відповідного електронного аукціону. Його організацією має зайнятися профільне управління місцевої ради.

Майно, що виставляється на продаж, раніше належало комунальному підприємству “Сміла-ліфт”, що колись було монополістом із обслуговування ліфтів у місті. На сьогодні підприємство фактично є банкрутом та має суттєві податкові борги.  Майно ж у свою чергу зареєстроване на управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської.

Сьогодні частину цього майна орендує підприємство “Віанол-сервіс”, що належить черкаському бізнесмену Віталію Лауту, котрий останні роки розвиває бізнес із обслуговування ліфтів.

Окрім того, під час цієї ж сесії міської ради було прийнято рішення про майбутню приватизацію об’єктів за адресами: провулок Захисників України 15, по вулиці по вул. Філатова, 10/1 та по вулиці Тараса Шевченка 29/1. Організатором всіх аукціонів має виступити управління економічного розвитку.