У одного з працівників Черкаського районного суду Черкаської області, який знаходиться на першому поверсі Будинку Правосуддя (м. Черкаси, вул. Гоголя, 316) підтверджено діагноз COVID-19. Працівників які безпосередньо контактували з хворим відправлено на самоізоляцію, з їх наступним тестуванням на COVID-19. Про це повідомляє Черкаський апеляційний суд.

Черкаський районний суду Черкаської області продовжує працювати в штатному режимі задля забезпечення кожному доступу до правосуддя.

З метою убезпечення відвідувачів та працівників Черкаського районного суду Черкаської області від розповсюдження хвороби та масового поширення вірусної інфекції, просимо утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають Вашої обов’язкової присутності, а також від особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв, скарг, клопотань та інших звернень.

Просимо поставитись з розумінням до тимчасових профілактичних заходів та пропонуємо Вам скористатись можливістю подати свої заяви чи інші звернення до суду через поштову скриньку розміщену у фойє суду, сервіси «Електронного суду», за допомогою поштового зв’язку, електронної пошти 👉inbox@ck.ck.court.gov.ua .

Отримати інформацію про рух справи можна за телефоном: ☎️(0472) 54-69-39