Судово-балістична експертиза встановила, що ІТ-підприємець Андрій Заканич був вбитий із пістолета ТТ. Окрім того, за клопотанням слідчих, арештовано речові докази. Про це йдеться в ухвалі Соснівського райсуду Черкас від 12 листопада, пише сайт 18000.

Згідно з висновком судово-балістичної експертизи куля, що була вилучена з трупа, є частиною боєприпасу до нарізної вогнепальної зброї. А точніше кулею із свинцевим осереддям 7,62 мм патрону до пістолету зразка 1930-33 років конструкції Токарєва (ТТ).

Згідно з матеріалами слідства, обшук у квартирі Заканича відбувся лише 8 листопада, при тому, що вбивство було скоєне 18 вересня. Правоохоронці вилучили: диктофон «Olympus» та відеореєстратор. 12 листопада суд задовольнив клопотання слідчих та арештував речові докази.

Нагадаємо, Андрія Заканича знайшли мертвим у власному авто у вересні цього року.

Повідомлялося, що Соснівський райсуд виніс низку ухвал щодо тимчасового доступу до речей і документів у межах розслідування вбивства. Опісля в одному із засідань цивільна дружина загиблого повідомила, що колишні партнери Заканича із компанії “Моребіс”  вимагали з нього 80 тисяч доларів.

Раніше в поліції повідомляли, що знайшли в Дніпрі пістолет. Чи міг він бути зброєю для скоєння цього злочину – наразі невідомо.