Днями у Тальному на Співучому полі відбувся благодійний турнір з мініфутболу на Кубок Героїв ЗСУ. Турнір організований за ініціативи Спорт для всіх та молодіжний центр Тальнівської міської ради. Про це пише сайт “Вісті Черкащини“.

Загалом у змаганнях взяли участь чотири футбольні команди:

«Ветеран» м. Тальне;
«Райагробуд» с. Кобринове;
«Фенікс» с. Шаулиха;
«Майдан» с. Майданецьке.

Під час відкриття до команд звернувся заступник Тальнівського міського голови Юрій Свідерський, який подякував учасникам благодійного турніру за підтримку наших Захисників та побажав миру, міцного здоров’я та перемоги нашій Україні.

Це добра ініціатива, адже вона спрямована на допомогу нашим землякам у ЗСУ. Нічого кращого немає аніж спорт, який дозволяє усім нам, з одного боку бути здоровими, а з іншого боку формувати командну атмосферу і командний дух, в якому сильні всі ми, – зазначив Юрій Свідерський відкриваючи турнір.

Не зважаючи на спеку, кожна команда демонструвала неабияку професійну майстерність та волю до перемоги. Тому, кожен матч був багатим на цікаві протистояння, напруженим та видовищним. Прихильники мініфутболу палко вітали учасників змагання і долучалися до збору коштів на підтримку ЗСУ. Усі команди доклали максимум зусиль для перемоги та подарували тальнівчанам та гостям громади видовищні футбольні матчі та незабутні спортивні емоції.

У фіналі зустрілися команди « Фенікс» та «Майдан». Суперники не виявили переможця в основний час. Тому доля першого місця визначалася у післяматчевих пенальті. Спортивна фортуна посміхнулася команді із села Майданецьке. Вони переможці турніру, друге місце у футболістів із Шаулихи, а третє здобула команда села Кобринове.

Команди – учасники турніру нагороджені дипломами та медалями, а призери ще й кубками.

Усі зібрані в благодійну скриньку кошти, будуть перераховані для підтримки ЗСУ.