Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та Нацполіцією викрили механізм розкрадання приватним підприємцем з Києва бюджетних коштів при проведенні державних закупівель медичного обладнання. Про це інформує прес-служба УСБУ в Черкаській області.

Оперативники спецслужби встановили, що протягом лютого-квітня 2017 року комерційна структура брала участь у відкритих торгах із закупівлі комп’ютерного томографа для потреб однієї із черкаських міських лікарень проведених Департаментом економіки та розвитку Черкаської міськради. Ділки надали на конкурс неправдиві дані стосовно вартості медобладнання, але перемогли у тендері.

blank

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Меру Черкас світить кримінальна справа за “відкати” на купівлі обладнання для лікарні, – Радуцький

Співробітники СБ України задокументували, що зловмисники завищили ціну томографа на більше ніж три мільйони гривень та протиправно заволоділи державними коштами. У межах розпочатого кримінального провадження генеральному директору фірми оголошено про підозру в скоєнні злочину передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Утім, депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький сьогодні заявив, що це саме лідери черкаської «Батьківщини» нагріли рученяти на цій оборудці, і за це нібито міському голові світить ще одна кримінальна справа.