У серпні цього року працівниками Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області виявлено, що житель м. Золотоноша займається збутом наркотичних засобів, інформує Золотоніська місцева прокуратура.

За цим фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Слідством установлено, що 20-річний юнак, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, умисно, із метою збуту, незаконно придбав один фольговий пакунок із речовиною, яка містить у своєму складі психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін, та в подальшому 29 серпня із метою збуту переніс на територію школи, розташованої в м. Золотоноша, Черкаської області, де збув, продавши за 200 гривень.

Дії правопорушника кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 КК України, а саме незаконне придбання та зберігання психотропної речовини з метою збуту, а також незаконний збут психотропної речовини у місцях, що призначені для проведення навчальних заходів.

На даний час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті, винній особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 6 до 10 років.