У Золотоноші на перехресті вулиць Шевченко – Черкаська завершено роботи з облаштування нового світлофорного об’єкта. В ході робіт було дещо змінено схему руху на даному перехресті, оновлено дорожні знаки, замінено старі, лампові світлофори на нові та сучасні з LED підсвіткою, а також встановлено пішохідні світлофори з таймером і звуковим сигналом для людей з особливими потребами. Пише очільник управління ЖКГ Олександр Флоренко на Фейсбуці.
Але будівельні роботи на цьому перехресті досі тривають. Шляховики продовжують оновлювати бордюрний камінь. Також на наступному тижні будуть встановлені нові огороджувальні паркани. Водіїв та пішоходів просять бути максимально уважними та обережними на даній локації.


КОМЕНТАРІ