Вчора відділом контролю за благоустроєм міста Золотоноша та начальником УЖКГ на площі перед торгівельним центром було виявлено ”гастролера” які скуповували волосся та антикварні вироби. За декілька днів до цього цими особами було заклеєно місто оголошеннями. Про це повідомляють у прес-службі управління ЖКГ міста.

Спільно з поліцейськими Золотоніського відділу поліції на громадянина Д. було складено протокол про адміністративне правопорушення за порушення Правил благоустрою території міста Золотоноша. Справу передано на розгляд до адміністративної комісії міста Одеса.

Вчора відділом контролю за благоустроєм міста та начальником УЖКГ на площі перед торгівельним центром було виявлено ''гастролера'' які скуповували волосся та антикварні вироби. За декілька днів до цього цими особами було заклеєно місто оголошеннями.Спільно з поліцейськими Золотоніського відділу поліції на громадянина Д. було складено протокол про адміністративне правопорушення за порушення Правил благоустрою території міста Золотоноша. Справу передано на розгляд до адміністративної комісії міста Одеса

Posted by УЖКГ Золотоноша on 2018 m. Liepa 8 d., Sekmadienis