Семінар-тренінг на тему «Особливості впровадження шкільного курсу робототехніки» організували днями на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Учителі 25 навчальних закладів зі всієї області стали його учасниками. Окрім нових знань, освітяни отримали сертифікати від ТОВ «Інноваційні освітні рішення» та комплект методичних розробок для подальшого їх впровадження в навчальний процес.

«Впровадження робототехніки в навчальний процес зараз дуже важливе та особливо актуальне, – відзначила ректор інституту Наталія Чепурна. – Сучасні діти цікавляться і захоплюються такими речами. Завдяки робототехніці можна в ігровій формі вивчати чимало різних шкільних дисциплін».

Учасників семінару-тренінгу із особливостями функціонування Центру робототехніки Льотної академії НАУ із особливостями програми курсу за вибором «Робототехніка» у виші познайомила викладач кафедри фізико-математичних дисциплін Льотної академії Національного авіаційного університету Оксана Задорожна. Учитель Гельмязівської школи Ірина Твердюк розповіла про досвід впровадження робототехніки в молодшій та середній школі. Викладач робототехніки ТОВ “Інноваційні освітні рішення” та творчої студії “Винахідник” Анатолій Василюк зазначив широкі методичні можливості “Шкільного курсу робототехніки” для розвитку креативної учнівської молоді та провів тренінг з використанням навчально-методичних розробок у навчально-виховному процесі школи.

За інформацією Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників