У травні у рамках дослідження почалося тестування учнів 6 та 8-х класів з української мови та математики на освітній платформі «Всеукраїнська школа онлайн». Мета цього тестування – це моніторинг результатів навчання учнів, такі тестування будуть відбуватися впродовж трьох років. У 2023 році до вибірки потрапило 276 закладів, зокрема Канівська ЗОШ  №1 була включена до переліку здобувачів освіти, яких долучили до тестування у загальнодержавному моніторинговому дослідженні якості освіти. Перелік закладів, що беруть участь у моніторингу затверджується наказом МОН та щороку змінюватиметься. Інформує пресслужба міської ради.


Предмети тестування для учнів 6-Б класу : математика та українська мова, а для учнів 8-Б класу тестування з алгебри, геометрії та української мови. Моніторинг проходить в електронному форматі на платформі Всеукраїнська школа онлайн. Участь у моніторингу взяли учні, які навчаються на інституційній формі здобуття освіти (очна, дистанційна, змішана), в тому числі учні, які перебувають за кордоном. Якщо заклад перебуває на тимчасово окупованій території, він не може брати участі у моніторингу.

«Разом із майже двадцятьма тисячами інших шестикласників та восьмикласників з усієї України учні Канівської ЗОШ №1 пройшли тестування з математики та української мови. Їхні результати та результати інших учасників допоможуть зрозуміти їхні слабкі сторону, глибину знань», – інформує адміністрація школи.