З настанням спекотної погоди збільшується й кількість трагічних випадків на водоймах. Проте сумна статистика не зупиняє громадян і більшість продовжує нехтувати застереженнями фахівців. Повідомила речниця черкаської “екстренки” Ірина Назарок.
Лише за вчора медики екстренки виїжджали на два випадки з приводу ”утоплення”. На ”Спортохоті” у Черкасах 30-річний чоловік після пірнання отримав відкриту черепно-мозкову травму та травму шийного відділу хребта. Його у стані церебральної коми госпіталізували до Третьої Черкаської міської лікарні.
У місті Корсунь-Шевченківський на ставку свідки події почали проводити реанімаційні заходи 70-річній жінці до приїзду бригади екстреної допомоги. Її без свідомості медики доправили до Корсунь-Шевченківської ЦРЛ.
Найпоширенішою причиною нещасних випадків є саме недотримання правил безпечної поведінки на водоймах. Зокрема, це і купання в не обладнаних для цього місцях, купання у нетверезому стані, а також відсутність нагляду за дітьми, які нерідко відвідують водойми без супроводу дорослих.