Завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко заявив, що команда президента не має стосунку до провокаційних бордів в стилістиці Порошенка з написом “Кінець”.

Про це він сказав у коментарі “Громадському”.

“Та ви смієтесь? Ми ж не такі вже ідіоти, щоб таке вішати, таку дурість. Ми взагалі намагаємось обережно підходити до таких речей після бордів з Путіним”, – підкреслив Горковенко.

За його словами, ці борди можуть бути пов’язані з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, бо, за його інформацією, спочатку вони з’явилися саме в Черкасах.

“Він (Бондаренко – ред.) формально є представником “Батьківщини”, а неформально, згідно з тим, що говорять люди з політичних кіл Черкас, він активно включився у виборчу кампанію Зеленського”, – заявив Горковенко.

Нагадаємо, у різних містах України в неділю з’явилися провокаційні борди в стилістиці президента Петра Порошенка з написом “Кінець”. У поліції заявили, що провокаційні борди з Порошенком знімуть і випишуть штраф. Варто нагадати також, що після оголошення результатів першого туру президентських виборів штаб Порошенка почав поширювати агітацію, на якій чинний глава держави протиставляє себе у другому турі виборів президенту Росії Володимиру Путіну. Радник президента Юрій Бірюков заявив, що поява портрета Путіна на передвиборчих бордах Петра Порошенка є меседжем до тих, хто у першому турі проголосував за інших кандидатів. У виборчому штабі чинного президента Петра Порошенка заявляли, що не питали згоди на використання зображення у президента Росії Володимира Путіна, оскільки він – поза законом. Пізніше штаб Порошенка показав інші борди – з Галкіним і Зеленським. 14 квітня Порошенко прокоментував борди з Путіним: “Ці борди свідчать лише про одне – ми не дамо Путіну шансів на його успіх. Все, не більше й не менше”.

Додамо, що одразу після другого туру голосування за Президента, коли стало зрозуміло, що лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко не перемогла, у Черкасах з’явилась інформація, що мер Бондаренко почав активно налагоджувати зв’язок із штабом Зеленського. Кажуть, його бачили у штабі кандидата та на зустрічах із представниками Зеленського в області. Одразу після цього в місті почали говорити про раптове “позеленіння” “біло-сердечного” мера.