Враховуючи побажання містян, у місті будуть діяти пересувні пункти для збору небезпечних відходів. Повідомив на Фейсбуці мер Черкас Анатолій Бондаренко.
Окрім того, нагадую, що в Черкасах встановлено три стаціонарні контейнери для збору, зокрема батарейок і енергозберігаючих лампочок.
Вони розміщені за адресами:
– вул. Байди Вишневецького, 36 (біля будівлі міської ради);
– бульв. Шевченка, 307 (у приміщенні колишнього Придніпровського райвиконкому);
– бульв. Шевченка, 117 (у приміщенні колишнього Соснівського райвиконкому).


КОМЕНТАРІ