“Висока нота” – так за задумкою автора називається перша в Черкасах повітряна скульптура, що сьогодні у День вуличної музики була відкрита біля філармонії. Проте містяни її вже просто називають “скрипалькою”, адже саме дівчина зі скрипкою, що сидить на натягнутому тросі тепер прикрашає середмістя.

Як говорить скульптор, він отримав нелегку задачу для реалізації.

– Працював над незвичною скульптурою півтора року. Спочатку задум “скрипальки що зависла у повітрі” мені здався доволі дивним, проте зараз я розумію, що вийшло дуже гарно, – зізнався журналістам Олександр Лідаговський.

Також автор запевняє, що особливого догляду “Висока нота” не потребує, хіба що з часом, як і усі міські скульптури її варто буде почистити.

blank

blank

Нагадаємо, що ініціаторами встановлення цієї скульптури стали акціонери місцевих кампаній “Сатурн-Холдинг» та «Укравіт» в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з міською радою.

Меценати запевняють, що скрипалька цілком безпечна, хоча і під час вітру буде розгойдуватись. Адже це не український винахід, подібні скульптури вже давно розміщують в європейських містах, зокрема польський “повітряний рибалка” власне і став прообразом черкаської “повітряної скрипальки”.