Зміни до програми соціальної підтримки захисників державного суверенітету та їх сімей у Черкасах на 2022-2024 роки затвердив виконавчий комітет Черкаської міської ради. Інформують у департаменті гуманітарнохї політики.
Вони передбачають фінансову підтримку добровольчих формувань Черкаської територіальної громади, які задіяні для виконання бойових розпоряджень із оборони і охорони окремих об’єктів.
За пропозицією департаменту соціальної політики, замість щомісячних виплат учасникам ДФТГ пропонується надавати щорічну допомогу в розмірі 30 тисяч гривень.
Зміни до програми внесені з метою встановлення додаткових соціальних гарантій жителям м.Черкаси, для уникнення дублювання заходів Комплексної програми та раціонального використання бюджетних коштів.
Цей проєкт рішення виконкому мають затвердити на сесії міської ради.
КОМЕНТАРІ