Сьогодні, щоб віддати шану мужності громадян, які восени 2004 року й у листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору представники міської та обласної влади, військовослужбовці і небайдужі мешканці громади поклали квіти до пам’ятника Борцям за волю України та взяли участь у молебні в православному соборі. Розповіли у департаменті гуманітарної політики.

Також присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.

«Заряджені гідністю і жагою свободи! Під цим гаслом українці сьогодні відзначають День Гідності та Свободи, демонструючи мотивацію і непереборну силу спротиву нашого народу. Саме ці цінності ми відстоювали на Майданах. Саме за них бореться нині уся українська нація на фронті і в тилу. Нехай День Гідності та Свободи буде для нас нагадуванням про те, що ми здатні змінювати світ навколо себе, що ми здатні боротися за свої права та перемагати», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

blank

blank