Дитячий майданчик, який розташований у сквері “Юність” мають демонтувати. Відповідне рішення мають винести на сесію Черкаської міської ради.

“Комунальним підприємством  “Дирекція парків” надано технічний звіт проведення технічного обстеження та оцінки технічного стану та експлуатації придатності конструкцій дитячого майданчика по бульв. Шевченка між вулицями Остафія Дашковича та Байди Вишневецького на території парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва місцевого значення «Юність». Згідно з висновком технічного звіту – об’єкт непридатний до використанням за цільовим призначенням, рекомендовано замовнику звернутись до підрядної організації для демонтажу об’єкту. У зв’язку з цим, КП «Дирекція парків» має на меті встановлення нового дитячого майданчика у сквері “Юність”.

Враховуючи вищезазначене, прошу розглянути проєкт рішення “Про надання дозволу комунальному підприємству «Дирекція парків» Черкаської міської ради на списання основних засобів”. – йде мова у пояснювальний записці до проєкту рішення.