Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання одного із жителів Городища поліцейські виявили наркотичні засоби. Речові докази вилучено та направлено на проведення експертизи. Відкрито кримінальне провадження за статтею 309 Кримінального кодексу України, інформують у Секторі комунікації поліції Черкаської області.

До співробітників Городищенського відділення поліції надійшла інформація, що місцевий житель за місцем проживання може зберігати наркотичні речовини. Під час перевірки інформація підтвердилась. В ході санкціонованого обшуку в будинку чоловіка в одній із кімнат на поличці поліцейські виявили та вилучили норкотичні речовини канабіс. Господар будинку пояснив, що наркотики зберігав для власного вживання.

Речові докази вилучено та направлено на проведення експертизи. Городищенським відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.