Сьогодні, 7 вересня, на своєму засіданні Центральна виборча комісія зареєструвала ще двох кандидатів у народні депутати на проміжних виборах 31 жовтня 2021 року в окрузі № 197. Посвідчення кандидата отримає Богдан Панкевич, висуванець Української Галицької партії та Антон Подчапко, висуванець партії «Влада народу», повідомляє ОПОРА.

Нагадаємо, 3 вересня першим кандидатом став висуванець ВО «Свобода» Андрій Іллєнко. Тепер на окрузі офіційно зареєстровано три претенденти на депутатський мандат.

Богдан Романович Панкевич має вищу освіту, є керівником відділу громадської організації «Українська Галицька Асамблея», член УГП, від якої і балотується. Проживає у Львові.

Антон Олександрович Подчапко має професійно-технічну освіту. Офіційно не працює, проживає у Києві. Висувається партією «Влада народу».

Висування кандидатів на проміжних виборах розпочалося 1 вересня. Політичні партії можуть висувати своїх кандидатів до 20 вересня включно, а ось ті, хто бажають йти шляхом самовисування, мають подати документи до ЦВК до 30 вересня включно. В будь-якому випадку документи на реєстрацію мають бути подані до 30 вересня включно (частина 10 статті 107 Закону). Не пізніш як на п’ятий день з дня прийняття документів для реєстрації ЦВК має прийняти рішення про реєстрацію кандидата в депутати або про відмову (відповідно імена всіх кандидатів будуть відомі до 5 жовтня включно). Кандидат зобов’язується не пізніш як на десятий день з дня реєстрації відкрити рахунок виборчого фонду, за кошти якого має фінансуватися вся передвиборча агітація. Але офіційно агітувати кандидат має право з дня, наступного за днем прийняття ЦВК рішення про реєстрацію.