У селі Самгородок люди випадково виявили невідомого чоловіка. Він потрапив і в поле зору тамтешньої камери відеоспостереження. Пише сайт Сміла.UA.

«По селах Ротмістрівської ОТГ, зокрема, в селі Самгородок, орудує мародер. Зриває замки, залазить в хати, в гаражі. Його зафіксувала камера відеоспостереження. Хто впізнав цього горе-молодика, прошу повідомити його дані», – написала у соціальних мережах жителька цього села Наталя Декаленко.

Як розповідають жителі Самгородка, спочатку цього молодика випадково серед білого дня застала у хаті своїх родичів, які тимчасово там не мешкають, жінка з малою дитиною. Вона прийшла навідатися до оселі й зіштовхнулася з ним, коли зайшла до будинку, але дуже налякалася і швидко вибігла з помешкання.

Другий випадок стався там же, але вже ввечері. Родич тієї жінки вирішив перевірити, чи все в порядку на обійсті, де жінка бачила невідомого. Чоловік взявся обстежувати господарські споруди, коли хтось вдарив його по голові. Доки він прийшов до тями, нікого на подвір’ї вже не було.

У Самгородку припускають, що зафіксований на відео невідомий може бродити й іншими селами, тож попереджають не втрачати пильності та обережності. А правоохоронці закликають, якщо ви знаєте цього чоловіка, або вам відомо про місце його перебування, повідомляти за телефоном «102».