З ініціативи Смілянського міськрайонного центру зайнятості було проведено День відкритих дверей у локомотивному депо станції імені Тараса Шевченка. На цей захід запросили і безробітних, які шукають роботу.

Як повідомляють у міськрайонному центрі зайнятості, гостей заходу зустріла Валентина Третяк, помічник начальника локомотивного депо з кадрових питань, яка презентувала 40 вакантних посад та розповіла про особливості діяльності підрозділу. Пише інтернет-видання smila-ua.

За її словами, локомотивне депо імені Тараса Шевченка – одне з основних локомотивних депо Одеської залізниці. Засноване воно ще в 1876 році. Підприємство обслуговує та ремонтує тепловози, обточує колісні пари. Забезпечує вантажні та пасажирські перевезення, зокрема роботу дизель-поїздів.

Присутнім цікаво було побувати в цехах локомотивного депо, де безпосередньо здійснюється ремонт тепловозів та побачити ремонтні роботи на власні очі.

Шукачі роботи отримали змістовну інформацію про тривалість робочого дня, можливість кар’єрного росту, проходження стажування перед працевлаштуванням та розмір заробітної плати. У результаті зустрічі троє безробітних громадян зацікавилися можливістю працевлаштування та запланували особисті співбесіди з роботодавцем.