На початку вересня Умань очікує на прибуття понад 30 тисяч брацлавських хасидів. Гості міста святкуватимуть Рош-га-Шан – Новий рік за іудейським календарем, який цьогоріч припадає на 9 вересня.31 липня відбулась нарада за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Еліава Бєлоцерковські, голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка, міського голови м. Умань Олександра Цебрія, представників Міжнародного благодійного фонду ім. Рабі Нахмана, керівників профільних обласних та міських служб, пише “Інфоміст”.

На нараді обговорили низку організаційних питань щодо проведення заходу, серед яких: забезпечення громадського порядку, пожежної безпеки, попередження міжетнічних конфліктів, контроль за сплатою податків, медичне обслуговування тощо.

Безпеку паломників і мешканців Умані під час Рош-га-Шана забезпечуватимуть 600 працівників Національної поліції України і 100 працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Для надання медичної допомоги в районі компактного проживання паломників буде розгорнуто тимчасові медичні пункти.

Посол Ізраїлю Еліав Бєлоцерковські відзначив високий рівень організації паломництва в Умані у попередні роки. Очільник області Юрій Ткаченко підкреслив, що це стало результатом спільної роботи влади усіх рівнів та громадських організацій міста.