24 квітня у місті Умань оголосили тендер на реконструкцію системи теплопостачання з влаштуванням котельні по вулиці Садовій, 26. Прийматимуть тендерні пропозиції до 28 травня. Відповідне оголошення опублікували на сайті Уманської міської ради, пише сайт міста Умані.

Фінансуватиме реконструкцію котельні Північна екологічна фінансова корпорація та Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку. Замовником виступає комунальне підприємство «Уманьтеплокомуненерго».

Проект включає реконструкцію централізованого теплопостачання з установкою котла, що працює на дерев’яних пелетах, і двох газових котлів.

Згідно з умовами тендеру, в період з 15 червня по 15 жовтня 2019 року виконавець повинен встановити газові котли. Котел на біопаливі має запрацювати до 2 лютого 2020 року.

У тендері може взяти участь будь-яка компанія з будь-якої країни за умови, що національне або міжнародне законодавство не забороняє цієї компанії брати участь в торгах, і яка не підпадає під дію санкцій, введених Європейським союзом або Радою Безпеки Організації Об’єднаних Націй.