15 червня було перше спільне патрулювання Умані зведеним загоном правоохоронців та військовослужбовців. Далі патрулюватимуть не лише в місті, але й на території інших населених пунктів району. Пише сайт umannews.city.

blank

Останніми днями до Уманської міської влади і Уманської районної військової адміністрації почали частіше надходити скарги мешканців про неетичну поведінку, розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, як мешканців, так і гостей міста та району.

Заступник міського голови Умані Олег Ганіч зазначив, що окремі громадяни не зважають на комендантську годину, поводяться зухвало, включають гучну музику у дворах житлових будинках, парках, скверах тощо. Відбуваються порушення заборони на продаж та вживання алкогольних напоїв з 20:00 до 05:00.

Такі правопорушення тим більш неприпустимі, коли тривають активні бойові дії на фронті.

Тисячі уманчан переживають за своїх рідних і близьких, які захищають Україну та тих, хто опинився в окупації. Люди щиро співчувають родинам полеглих, а нахабна поведінка місцевих та приїжджих негідників стає причиною конфліктів. При цьому п’яні і «обкурені» гуляки становлять реальну загрозу життю та здоров’ю мешканців Уманщини та всіх учасників дорожнього руху.

Зважаючи на це, 14 червня Уманською районною військовою адміністрацією видано наказ про посилення заходів безпеки в період комендантської години, а також контролю за продажем алкогольних напоїв. Про це заявив голова Уманської районної державної військової адміністрації Ігор Миклащук.

На підставі наказу сформовано патруль з поліцейських та військовослужбовців Уманського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. До них приєдналися представники Інспекції з благоустрою.

15 червня патруль вперше вийшов на чергування.

За результатами патрулювання були виявлені грубі порушення громадського порядку.

На 10 громадян складено протоколи про адміністративне правопорушення.

14 громадян отримали повістки до військкомату.

Патрулі працюватимуть і надалі. При цьому не тільки у місті Умані, а й на території інших населених пунктів району.

Пам’ятка для уманчан та гостей міста:

на території України діє військовий стан;

заборонено продаж та вживання алкогольних напоїв з 20:00 до 05:00 години;

в громаді діє комендантська година з 23.00 до 05.00.