У середу, 26 вересня, викрали 52-річного Анатолія Чепелівський із Тального Черкаської області. Зниклого досі не знайшли. Чепелівський зник навпроти міської школи №2. Чоловік займався обміном валюти. Пише gazeta.ua.

“Толі подзвонили, – розказує його напарник. Не хоче представлятися. – Очевидно, телефонував якийсь клієнт. Є люди, які бояться купувати валюту просто на вулиці. Чепелівський сів у свою машину й поїхав. Більше його ніхто не бачив”.

Людмила – дружина Анатолія – забила на сполох ближче до 11:00.

“Подзвонив онкохворий тесть із Черкас, – згадує. – Попросив аби Толя зустрів його. Стверджував, що не може додзвонитися до сина. Я почала набирати номер чоловіка. На обох телефонах ішла переадресація дзвінків. Дуже злякалася. Викликала таксі. Дорогою додому побачила Толіну машину на околиці міста біля магазину “Посуд”. Підійшла, смикнула за двері – зачинено. Поїхала додому. Чоловіка вдома не було”.

Кілька років тому на Чепелівського вже нападали. Бандити погналися за ним просто в центрі міста. Валютник забіг до магазину. Кричав, аби викликали поліцію. Нападники догнали його, скрутили й укинули в машину. Завезли в посадку біля села Майданецьке. Там побили до безтями. За кілька годин Анатолій опритомнів. Зумів виповзти на дорогу. У нього забрали всі гроші. Називали суму в 20 тис. дол.

“Цього разу я миттю викликала поліцію, – каже Людмила. – Прибули поліцейські із службовим собакою. Він узяв слід і перебіг дорогу. Потім зупинився. Мабуть, Толя пересів у чужу машину.

Дружина стверджує, що чоловік ніколи не сідав до автомобілів незнайомих людей.

“Дзвінок був від когось знайомого. Так Толю заманили в пастку. Поліція зараз шукає того, хто йому дзвонив”.

Виконувач обов’язків начальника Тальнівської поліції Руслан Ткаченко поки не готовий говорити про якісь результати.

“Зараз посилено працюємо, думаю, про якісь результати можна буде говорити вже завтра”.