Для перемоги України в цій цинічній та несправедливій війні з росією свої зусилля нині об’єднують органи державної влади та місцевого самоврядування. Від початку повномасштабного вторгнення рф в Черкасах станом на 14 серпня для підвищення обороноздатності країни та підготовки території міста до оборони в особливий період передбачили 799,5 млн грн. Про це інформують у Черкаській міській раді.

Тільки від початку 2023 року для підсилення оборони виконавчий комітет та депутати Черкаської міської ради передбачили в головному кошторисі міста 385,5 млн грн. Ці кошти спрямували підрозділам за різними програмами, серед них:

1. Програма підтримки Збройних Сил України – 159,9 млн грн.

2. Міська цільова програма заходів та робіт з територіальної оборони м.Черкаси – 80,3 млн грн.

3. Програма протидії тероризму на території м.Черкаси – 19,0 млн грн.

4. Програма забезпечення законності та профілактики правопорушень у м.Черкаси – 113,8 млн грн.

5. Програма реалізації заходів цивільного захисту населення та території Черкаської міської територіальної громади – 8,0 млн грн.

6. Комплексна програма соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України і членів їх сімей – жителів м. Черкаси на надання грошової допомоги членам добровольчого формування Черкаської територіальної громади, які задіяні для виконання бойових розпоряджень із оборони і охорони окремих об’єктів – 4,5 млн.грн.

Із них 292,4 млн грн  – уже профінансували.

У розрізі програм це:
1. Програма підтримки Збройних Сил України  – 123,0 млн грн.

2. Міська цільова програма заходів та робіт з територіальної оборони м.Черкаси – 49,1 млн грн.

3. Програма протидії тероризму на території м.Черкаси – 14,0 млн грн.

4. Програма забезпечення законності та профілактики правопорушень у м.Черкаси – 103,3 млн грн.

5. Програма реалізації заходів цивільного захисту населення та території Черкаської міської територіальної громади 2,9 млн грн.