9 квітня 2019 року в актовій залі ВП «Черкасиенергоремонт» відбулися чергові річні Загальні збори акціонерів ПАТ «Черкасиобленерго». Повідомляють у прес-службі Товариства.


На заході розглянули ряд важливих питань, серед яких прийняття річного звіту Товариства за 2018 рік, розгляд висновків зовнішнього (незалежного) аудитора та Ревізійної комісії, розподіл прибутку і збитків, встановлення чітких цілей діяльності Товариства на 2020 рік, тощо.

Під час свого виступу голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук підсумував результати маштабної роботи, проведеної виконавчим органом та усіма структурними підрозділами за звітний період задля стабілізації фінансово-економічного стану Товариства, зменшення боргового навантаження перед суб’єктами ринку, поліпшення якості послуг з розподілу та передачі електроенергії, виконання інвестиційної програми, успішної підготовки до впровадження і безпосередньої реалізації нової Європейської моделі ринку електроенергії та підвищення чистого прибутку підприємства вдвічі.

– Головне, що ПАТ «Черкасиобленерго» розвивається, ми зменшуємо борги перед ДП «Енергоринок», і в новому році робимо це колосальними темпами. Для нас головне – колектив, ми намагалися втримати працівників, не втратити жодного фахівця. Для цього в перехідний момент, а саме на першому етапі впровадження реформи ринку електричної енергії, акумулювалися кошти для гарантованої виплати заробітної плати. Правління не могло допустити повторення занепаду фінансового та морального стану працівників. Ми вивели підприємство з кризи та заклали новий і міцний фундамент  для успішного розвитку. Перед нами велике завдання – вивести ПАТ «Черкасиобленерго» на лідируючі позиції серед енергетичних компаній України. Дякую акціонерам і колективу за довіру і підтримку, – зазначив Олег Самчук, голова правління ПАТ «Черкасиобленерго».