Вправність, сила духу, інтелектуальні здібності та командна гра. У ПАТ «Черкасиобленерго» завершився III фінальний етап обласної ХХ Спартакіади Товариства. Змагання відбувалися на базі Дитячого оздоровчого центру «Дахнівська Січ».

У Спартакіаді взяли участь представники усіх двадцяти чотирьох структурних підрозділів Товариства, а також ТОВ «Черкасиенергозбут». Загалом майже триста черкаських енергетиків боролися за перемогу.

blankСпортивні змагання проходили у три етапи. Перший етап – пляжний футбол відбувся на базі «Енергетик» на початку червня.

blankУ другому етапі черкаські енергетики демонстрували свої вміння з пляжного волейболу.

blank Найбільше учасників та вболівальників зібрав третій фінальний етап Спартакіади, який тривав три дні – другого, третього та четвертого вересня. Команди показали свої уміння з дев’яти видів спорту. Відкрив фінальні змагання голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

blank– Дуже приємно, що цього року нам вдалося провести Спартакіаду, оскільки минулоріч через пандемію ми змушені були відтермінувати змагання. Проведення таких спортивних заходів не лише сприяє здоровому та спортивному способу життя, а й об’єднує колектив, дає можливість спільно розвиватись, спілкуватись, ділитись своїми досягненнями. Щиро дякую нашому колективу за те, що ми завжди залишаємось єдиною, сильною командою, яка націлена на результат. Бажаю перемоги найсильнішим,- із такими словами голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук зустрів учасників змагань.

blankПобажав усім учасникам якнайкраще показати свої здібності та уміння голова первинної профспілкової оргаізації ПАТ “Черкасиобленерго” Олександр Чорний.

На урочисте відкриття Спартакіади також завітали: голова Черкаського обкому профспілки працівників енергетики Олександр Молдованов, директор Обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія» Лідія Ленська та керівники структурних підрозділів Товариства.

blankПеред початком змагань директор Обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія» Лідія Ленська нагородила Почесною грамотою Всеукраїнського фізкультурно-спортивного Товариства «Україна» голову правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та оздоровлення працівників Товариства. Вона відзначила, що ПАТ «Черкасиобленерго» – єдині серед підприємств Черкаської області, які проводять у цьому році Спартакіаду, а також побажала вдалих стартів і яскравих перемог.

blankЗа словами голови первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександра Чорного, упродовж третього – фінального етапу змагань обирали кращого у настільному тенісі, стрільбі з пневматичної гвинтівки серед жінок, рибальстві, більярді, шахах, дартсі, спортивному багатоборстві, легкоатлетичній естафеті та гирьовому спорті.

blank– Наша Спартакіада складається із змагань з одинадцяти видів спорту. Два види спорту ми провели вже заздалегідь, визначили переможців з пляжного міні-футболу та пляжного міні-волейболу. А сьогодні пройдуть змагання ще з дев’яти видів спорту. Проведено жеребкування, команди вже приступили до виконання завдань,- розповів голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний.

blank

blank

Так, суддя з багатоборства Андрій Неліпа зазначає, що учасники цього виду спорту виконували чотири вправи: підтягування, біг 100 м, стрибки в довжину та віджимання.

blankХлопці показують дуже добрі результати.

blank– Змагання з багатоборства ще раз нам довели, що у ПАТ «Черкасиобленерго» працюють найкращі і найсильніші чоловіки Черкаської області,- прокоментувала суддя з багатоборства Ірина Хамаза.

Успішне виконання вправ з багатоборства вимагає постійного тренування та витримки.

blank– Такі змагання дуже позитивно впливають на фізичну форму, здоров’я, загальний командний дух. Багатоборство – це не легкий вид спорту, тому потрібно тримати себе в формі, займатись фізичними вправами, щоб досягати позитивних результатів,- зауважив учасник змагань з багатоборства, водій Драбівської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Іван Швидкий.

blank

Окрім високих спортивних результатів наші працівники демонструють й інтелектуальні здібності, зокрема у грі в шахи.

blank– Наразі тривають змагання за першість у шахах. Впевнений, що кожен учасник тут достойний перемоги, адже вони дуже вправно володіють стратегією гри,- розповів суддя з шахів Даніїл Гулак.

Одним з видів змагань також є рибальство.

blank– Зараз ми спостерігаємо на мальовничому березі річки за одним з етапів змагань – рибальством. У ньому задіяно двадцять п’ять учасників. Переможцями цього етапу будуть визнані ті, які спіймають найбільше по вазі. Якщо ж вага буде однакова, то по кількості спійманої риби. У риболовлі дозволяється використовувати один донний спінінг, або одну чи дві вудки,- зауважив суддя з рибальства Павло Солоха.

– Погода хороша, риба клює. Для мене головне – участь, колектив, спілкування. Тому мені дуже приємно бути учасником змагань. Дякую керівництву за чудову організацію та за можливість насолодитися атмосферою Спартакіади,- прокоментував учасник риболовлі, електромонтер оперативно-виїзної бригади Чорнобаївської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Прядка.

blank Переможцями XX обласної ювілейної Спартакіаді ПАТ «Черкасиобленерго», за результатами суддівських підрахунків, стали наступні команди:

blankІІІ-місце – команда Канівської філії (195,5 балів)

ІІ-місце – команди ТОВ «Черкасиенергозбут» (200 балів)

І-місце – команда Черкаської міської філії (229 балів)

blank– Хочу подякувати керівництву ПАТ «Черкасиобленерго» за організацію та проведення Спартакіади. А також вдячний усім командам, які брали участь, вони достойно представили кожну філію підприємства,- зазначив директор Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Трохимець.

blank – Дуже приємно було брати участь у Спартакіаді, ми вже неодноразово беремо участь у цих змаганнях, і кожного разу це не лише спорт, а й багато позитивних вражень,- зазначив начальник оперативно-диспетчерської служби Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Юрій Чернуцький.

blank– Чудові люди, чудове місце, чудова організація. Приємно, що наша команда доклала максимум зусиль, аби отримати перемогу. Дуже позитивні враження. Ця Спартакіада дала нам можливість показати свої здібності,- зауважує учасник команди, головний інженер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Антонюк.

Переможці в окремих видах спорту, які показали відмінні результати були нагороджені грамотами і медалями.

СПОРТИВНЕ БАГАТОБОРСТВО

blank 1 місце – Олег Галіакберов, технік виробничо-технічної групи Черкаської філії ПАТ «Черкасиобленерго».
2 місце – Станіслав Сорока, електромонтер оперативно-диспетчерської служби Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго».
3 місце – Іван Швидкий, водій Драбівської філії ПАТ «Черкасиобленерго».

СПОРТИВНА СТРІЛЬБА

blank 1 місце – Олена Максименко, оператор комп’ютерного набору дільниці повітряних ліній Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго».
2 місце – Антоніна Сторчак, інженер Черкаської філії ПАТ «Черкасиобленерго».
3 місце – Анна Павлович, інженер з аналізу технологічні витрат електроенергії Корсунь-Шевченківської філії ПАТ «Черкасиобленерго».

ШАХИ

blank 1 місце – Костянтин Бунін, начальник служби релейного захисту та автоматики Уманських енергетичних мереж ПАТ «Черкасиобленерго».
2 місце – Вадим Півненко, контролер Тальнівської філії ПАТ «Черкасиобленерго».
3 місце – Степан Гетьман, майстер Кам’янської філії ПАТ «Черкасиобленерго».

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

blank 1 місце – Володимир Остапенко, начальник Уманського Центру обслуговування споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут».
2 місце – Олександр Кулініч, електромонтер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго».
3 місце – Юрій Брижко, пенсіонер Смілянської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго».

РИБАЛЬСТВО

blank 1 місце – Руслан Толдонов, електромонтер Тальнівської філії ПАТ «Черкасиобленерго».
2 місце – Андрій Єршенко, газоелектрозварювальник ВП «Черкасиенергоремонт».
3 місце – Петро Калачник, сторож Чигиринської філії ПАТ «Черкасиобленерго»

ДАРТС

blank 1 місце – Ірина Хабурська, технік оперативно-диспетчерської служби Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго».
2 місце – Світлана Зброжик, інженер Христинівської філії ПАТ «Черкасиобленерго».
3 місце – Ірина Ярмоленко, юрисконсульт Чорнобаївської філії ПАТ «Черкасиобленерго».

БІЛЬЯРД

blank 1 місце – Артем Орел, провідний інженер ТОВ «Черкасиенергозбут».
2 місце – Юрій Денисенко, диспетчер Золотоніської філії ПАТ «Черкасиобленерго».
3 місце – Андрій Гордієнко, електрослюсар ВП «Черкасиенергоремонт».

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

blank 1 місце – Андрій Шляма, працівник Канівської філії ПАТ «Черкасиобленерго».
2 місце – Олексій Герус, працівник Лисянської філії ПАТ «Черкасиобленерго».
3 місце – Олександр Курч, працівник Уманських енергетичних мереж ПАТ «Черкасиобленерго».

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНА ЕСТАФЕТА

blank 1 місце – працівники Апарату управління
2 місце – працівники Черкаськї філії ПАТ «Черкасиобленерго»
3 місце – працівники ТОВ «Черкасиенергозбут».

blank

У ПАТ «Черкасиобленерго» переконані, що найкращих спортивних результатів можна досягти не лише завдяки тренуванням, добрій фізичній формі, а й завдяки наполегливості, згуртованості та умінню працювати в команді. Саме тому наше Товариство – це велика команда, яка успішно виконує свої професійні обов’язки та має здоровий спортивний дух, невичерпну енергію та віру в перемогу.