На платформі «Дія.Цифрова освіта» з’явився новий освітній серіал «Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних». Курс, створений Міністерством цифрової трансформації  за підтримки ПРООН в Україні, містить корисні поради від психологів, які допоможуть кожному опанувати себе в критичних умовах.

Це 14 серій тривалістю 4-8 хвилин кожна, Завдяки курсу можна дізнатися, як допомогти близьким і рідним підтримувати здоровий психічний стан в умовах війни. А також – як в стані стресу не псувати нерви собі й оточуючим, як звільнитися від внутрішньої напруги і негативних емоцій самому і допомогти зробити це дітям, як відігнати негативні думки і пережити психологічні травми.

Презентуючи освітній серіал, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції, уродженка Черкас  Валерія Іонан, яка контролювала процес розробки курсу, зазначила: «Під час повномасштабної війни Мінцифри адаптувало діяльність до найактуальніших потреб українців. Ми запускаємо на платформі Дія.Цифрова освіта новий серіал, присвячений темі психологічної напруги. Адже ця проблема наразі є однією з найпоширеніших і наймасштабніших. Закликаю поширювати освітній серіал серед своїх родичів і знайомих, щоб допомогти їм впоратися зі стресом і тривогою!».

Переглянути серіал можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/psihologicna-pidtrimka-sebe-ta-blizkih-dla-civilnih?fbclid=IwAR0bA19EoycWhSzEnvUTJm9no5fOghLHoPGYLCfaiMm_Y5lk53OYu68RtKQ.